ADVOKÁT/KA // 75-90.000 kč // Obchodní právo // Své klienty si vybíráme // Žádná šedá zóna

Legal Partners, advokátní kancelář s.r.o.

ADVOKÁT/KA
Legal Partners, advokátní kancelář s.r.o.

Pozice: ADVOKÁT/KA

Jsme advokátní kancelář, která si interně nepotrpí na korporátní zvyklosti a byrokratické svazování právních talentů. Na co si ale potrpíme je přemýšlivost, samostatnost, pečlivost a precizně odvedené právní poradenství.

Mezi naše klienty patří velké české výrobní společnosti a startupy, pro něž řešíme kompletní právní agendu. Zajišťujeme komplexní poradenství při nákupech firem v zahraničí. Designujeme a organizujeme transakce. Jednáme s protistranami, vymáháme pohledávky, když je třeba. 

Naší výraznou přidanou hodnotou je velmi dobré obchodní cítění, dokážeme klienty vést i v obchodních či strategických úvahách. 

Nabízíme zajímavou práci.

Nepřeháníme. Dlouhodobě nám jde o poskytování právního poradenství na nejvyšší možné úrovni. A to rozhodně není výsada jen tzv. velkých advokátních kanceláří. Nejen, že to dokážeme (minimálně) na stejné úrovni, ale zapojením našeho unikátního přístupu ke klientům a rozvinutého obchodního myšlení dokážeme naše klienty posouvat mnohem dále.

Téměř nikdy u nás nebudete dělat tutéž věc dvakrát (a nesmíte z toho být smutní!). Naopak, budeme rádi, když každou novou věc přijmete jako výzvu a poperete se s ní se ctí. Děláme hodně M&A, obchodní právo, internetové právo, cloudové služby, GDPR, NIS2, ale nejen to. 

► Nabízíme velmi dobré finanční ohodnocení, perspektivu a stabilitu

Kolik si u nás vyděláte? Záleží samozřejmě hodně na Vašich zkušenostech, schopnostech a efektivitě. Nejsme státní správa, u nás si na sebe prostě musíme vydělat a za peníze, které nám klienti platí, jim chceme přinášet významnou hodnotu. 

► Nabízíme rozumnou pracovní dobu, fajn prostředí

Chceme spolupracovat na dlouhodobé bázi. Nevyžadujeme ani nepodporujeme žádné noční vysedávání v kanceláři. Chceme, abyste byli spokojeni i ve svém soukromém životě a nevyhořeli jste nám za rok či za dva.

Nabízíme příjemné pracovní prostředí v centru Prahy (sídlíme pár kroků od Tančícího domu), kontakt s velmi příjemnou klientelou. Nemáme za klienty žádné lumpy. Nikdo z klientů nás nenutí dělat podpásovky nebo nějakou šmelinu. 

 ► Koho hledáme?

Není pro nás až tak zásadně důležité, kolik let praxe máte za sebou; důležité jsou Vaše schopnosti a to, zda chcete být dobrý právník.


Pokud Vás baví právo a máte pocit, že jste se nenarodili pro korporát, ozvěte se nám na email [email protected]

Budeme se těšit! :-)

Libor Vašíček, vedoucí advokát


full-time ADVOKÁT/KA // 75-90.000 kč // Obchodní právo // Své klienty si vybíráme // Žádná šedá zóna 2023-05-13 Legal Partners, advokátní kancelář s.r.o. Hlavní město Praha

Místo výkonu práce:
Hlavní město Praha

Kontaktní osoba:
Libor Vašíček

Odměna (rozpětí):
75 000 - 90 000

Kontaktní email:
[email protected]