Právník – kariéra s možností home office

Mgr. Martin Ludvík, advokát

Hledáme právníka do našeho skvělého týmu advokátní kanceláře ve Valašském Meziříčí. Zaškolíme i absolventy.

Benefity:

  • Vlastní organizace pracovní doby: plný či zkrácený úvazek, home office!
  • Mzda až 35 000 Kč a po zapracování prémie!
  • Rodinné prostředí a baby-friendly přístup k zaměstnání ♥
  • Kafeterie na pracovišti zdarma
  • Komfortní kanceláře přímo nad restaurací – možnost stravování
  • Skvělá lokalita přímo v centru města
  • Pravidelné teambuildingy
  • Mobilní telefon s neomezeným tarifem, notebook

Náplň práce:

  • Kompletní právní agenda spojená v zastupování klientů v insolvenčních, občanskoprávních a exekučních věcech
  • Sepis a podání insolvenčních návrhů
  • Příprava a sepis podání v řízeních
  • Příprava právních rozborů
  • Poskytování osobních a telefonických konzultací
  • Komunikace s klienty i pracovníky advokátní kanceláře

Požadujeme:

  • Vysokoškolské vzdělání právnického směru
  • Znalost práce s PC (Word, Excel, internet) na uživatelské úrovni

Pošlete nám svůj životopis na e-mail: [email protected]. Výběrové řízení začne od 15. 8. 2024.

Těšíme se na Vás!

Jsme renomovaná advokátní kancelář, která pro desítky tisíc klientů udělala tečku za dluhy v řádu miliard korun. Na insolvence se zaměřujeme už od roku 2013. Pomáháme měnit lidské životy a zlepšovat postavení jednotlivců i rodin. K tomu používáme 12 zavedených poboček po celé ČR.

full-time Právník – kariéra s možností home office 2024-07-27 Mgr. Martin Ludvík, advokát Středočeský kraj

Místo výkonu práce:
Středočeský kraj

Zdroj:
career.elsa.cz

Společnost:

Odměna (rozpětí):
neuvedeno

Kontaktní email:
[email protected]