Notářská tajemnice tajemník
2024-04-18 Jihomoravský kraj

Jihomoravský kraj

Notářský koncipient/ka
2024-04-18 Jihomoravský kraj

Jihomoravský kraj

NOTÁŘSKÁ KANCELÁŘ BRNONOTÁŘSKÝ KONCIPIENT/KA
2024-03-10 Vážan Pavel - notář Jihomoravský kraj Notářská kancelář Mgr. Pavla Vážana, notáře se sídlem v Brně, přijme do pracovního poměru notářskou koncipientku / notářského koncipienta.

Jihomoravský kraj

notářský/á koncipient/ka
2024-02-29 Hlavní město Praha

Hlavní město Praha

Notářská tajemnice / Asistent/ka notářské kancelářeNotářská tajemnice / Asistent/ka notářské kanceláře
2024-02-14 Štancl Štěpán - notář Hlavní město Praha Hledáme notářského tajemníka / tajemnici nebo asistenta/ku do malé notářské kanceláře se sídlem v Praze u Náměstí Míru.

Hlavní město Praha

notářský koncipient/ka
2024-02-14 Hlavní město Praha

Hlavní město Praha

I am a private money lenderLoan offer
2024-01-03 loan Offer Hlavní město Praha Fast cash offer for you today at just 2% interest rate, both long and short term cash of all amounts and currencies, no collateral required. Apply now for your instant approval and transfer. contact us now (WhatsApp) number +918131851434 [email protected] Mr. Damian Sumiti

Hlavní město Praha

Asistent/asistentka soudkyně Nejvyššího správního soudu
2023-05-26 Jihomoravský kraj

Jihomoravský kraj

notářský kandidát/kandidátkanotářský kandidát/kandidátka
2023-02-12 JUDr. Věra Dundová, notářka Hlavní město Praha Můj bývalý zástupce se stál notářem. Hledám proto kandidáta nového. Nabízím otevřenou komunikaci, lidský přístup, přátelské prostředí... a možnost zapojit se do veškeré notářské činnosti. Uvítám zkušenosti s dědickou agendou, schopnost jednat s lidmi a smysl pro humor.

Hlavní město Praha

asistent/ka soudce (stážista)
2022-11-15 Jihomoravský kraj

Jihomoravský kraj

Zahraničí Praktikant/ka u notáře
2022-11-10 Hlavní město Praha

Hlavní město Praha

Notářská tajemnice / tajemník nebo kancelářský pracovníkNotářská tajemnice / tajemník
2022-09-26 Vážan Pavel - notář Jihomoravský kraj Notářská kancelář Mgr. Pavla Vážana, notáře v Brně, přijme do pracovního poměru notářskou tajemnici / tajemníka nebo kancelářského pracovníka.

Jihomoravský kraj

Notářský koncipient/ka / kandidát/ka pro notářskou kancelář v BrněNotářský koncipient / kandidát
2022-09-22 Vážan Pavel - notář Jihomoravský kraj Notářská kancelář Mgr. Pavla Vážana, notáře v Brně přijme do pracovního poměru notářskou koncipientku / notářského koncipienta nebo kandidátku / kandidáta. 

Jihomoravský kraj

Notářský koncipient/koncipientkaNotářský koncipient/koncipientka
2022-06-30 Mgr. Hana Mátlová Olomoucký kraj Už se těšíme na nového notářského koncipienta nebo notářskou koncipientku. Kde? V notářské kanceláři v Šumperku.

Olomoucký kraj

Notářská tajemnice/tajemník pro kancelář v centru Ostravynotářská tajemnice
2022-06-28 Notářská kancelář JUDr. Miluše Rabasové Moravskoslezský kraj Notářka JUDr. Miluše Rabasová hledá notářskou tajemnici do notářské kanceláře v centru Ostravy.

Moravskoslezský kraj

PrávníPozice.cz
Nechte se inspirovat nejlepšími inzeráty!Kdykoliv se tu objeví nějaký extrémně hezký či úspěšný inzerát, dáme vám na email vědět a upozorníme na něj. Rychle a efektivně zjistíte, které inzeráty u uchazečů opravdu bodují. Inspirujte se úspěšnými nabídkami!

Pozor! Email prosím zadávejte, pouze pokud vám nejsou proti srsti naše zásady se zpracováním osobních údajů. Nebojte, nespamujeme. Tyto emaily posíláme opravdu jen občas a vy se můžete samozřejmě kdykoliv odhlásit z odběru emailů.